Om oss

Om oss

Focus Care Academy AS tilbyr et utviklings- og studieprogram for gjennomføring av norskopplæring og kvalifiserende kurs innen sykepleie- og helsefagarbeid for sykepleiere og helsepersonell som er ansatt i Focus Care Norge.

Focus Care Academy er godkjent samarbeidspartner og vertskap for Erasmus-programmet. Erasmus er EU sitt største utvekslingsprogram innen høyere utdanning.

Stian Eggen

Stian Eggen

Daglig leder

Telefon: +47 909 57 009
E-post: stian@focuscare.no
Thomas Wiggen

Thomas Wiggen

Prosjektleder

Telefon: +47 414 96 033
E-post: thomas@focuscare.no
Olga Vovk

Olga Vovk

Telefon: +47 477 40 479
E-post: olga@focuscare.no
Carol Toomsalu

Carol Toomsalu

E-post: carol@focuscare.no
Teodora Pop

Teodora Pop

E-post: teodora@focuscare.no
Petrica Babes

Petrica Babes

E-post: petrica@focuscare.no
Mareks Selena

Mareks Selena

E-post: mareks@focuscare.no

Adresse

Focus Care Academy AS
Dr. Wessels gt. 2
9900 Kirkenes

Postadresse
P.B 511
9915 Kirkenes